Pojďte

na procházku

MŮJ SVĚT

aneb jak dlouho už mi vrtá hlavou:

FIREMNÍ SVĚT

aneb co se u vás v kuchyňce a na chodbách šušká:


Nejradši už bych nepracoval(a).

balicek

Tři až pět koučovacích hodin pomůže najít způsob, jak toto „nesplnitelné“ přání změnit v realitu.

Nikdo to za mne neudělá.

balicek

To je velice sporné. Balíček čtyř setkání nabízím na to, abyste tuhle větu už nikdy nemuseli říkat, ani poslouchat.

Nemůžu si dovolit je odmítnout.

balicek

Zabijácká věta. Netřeba ale pořádat zabijačku, abyste se jí zbavili - dvě setkání na krátkodobé řešení, až šest na vymýcení z běžného dění natrvalo.

Udělalo se tisíc změn najednou a teď je tu akorát chaos.

balicek

Změny se samy nikdy nedělají, ani nezvládnou. Pro individuální potížisty se hodí individuální koučink, cestou kupředu ale může být i týmové koučování nositelů změny. Čtyři setkání jsou dobrý základ.

Navenek působím sebevědomě, ale uvnitř...

balicek

...pořád mám na čem pracovat a vůbec nechápu, proč si mne jiní váží. Pojďte se naučit vidět to, co vidí ostatní, a postavit nový domeček z karet, který při fouknutí zůstane stát na pevných základech.

Všichni byli na školení komunikace, ale nic se nezměnilo.

balicek

Populární stížnost, která zní hodně jako výmluva. Individuální koučování absolventů školení a nastavení jejich konkrétních cílů, to je zaručená cesta k úspěchu. O vedlejších pozitivních účincích ani nemluvě.

Nesnáším změny.

balicek

Jak se začít dívat na změnu jako na běžnou součást života, kterou někdy přijmout a jindy přehližet stojí za to. Odkoučovatelné písemně i osobně, při soustředěné práce do tří měsíců lehčí mysl i srdce.

Pořád máme porady a nic z toho.

balicek

Pojďte vymyslet způsob, jak právě u vás mít porad tak akorát a všechny efektivní. Práce není jen na vás, ale i vašem týmu.

Nějak to celé nedává smysl.

balicek

Dává, jen se onen smysl schoval pod nánosem prachu a starostmi všedního dne. Pojďte během několika strukturovaných (písemných či osobních) rozhovorů najít směr, cíl, radost a spokojenost.

Při písemné variantě jde buď o online chat - povedeme stejný rozhovor, jen použijeme klávesnici místo úst -, nebo formou otevřeného kontraktu, který se skládá z domluveného počtu emailů a připravených seznamů navazujících otázek tak, abyste si ke klávesnici mohli svobodně sednout zcela dle své vůle.

Strategický plán? Rozpočet?
Jak na to?

balicek

Systematicky, s papírem a tužkou po ruce a dostatkem času. Zejména poprvé je to doba plná hraní a objevovaní. Přivedu vás k prvnímu kroku, další se vám pak začnou zdát mnohem přirozenější.


Žádné téma není při koučování nevhodné čili
každé téma, které si s sebou nesete, se vyřešit dá.

Ozvěte se   a pojďte se přesvědčit...